Publikováno

Co přinese rok 2020 v oblasti bydlení?

Pokud plánujete stěhování do nového domova, či chcete upgradovat ten váš stávající a v oblasti interiérového designu tápete, jistě vás zajímá, jaké trendy v oblasti bydlení budou in pro nadcházející rok.

Rok 2020 přinese více světla a tepla do našich domovů. Odstíny šedé začínají pomalu předávat žezlo výrazným odstínům terakoty, oranžové, okrové a žluté. Nábytek a doplňky by měly zrcadlit návrat k přírodě.

Jak tyto trendy vnést do našich příbytků?

Trendy jsou skvělým zdrojem inspirace, ale není povinnost se jim zcela přizpůsobovat, stačí pozměnit jen pár aspektů v našem současném bydlení, a jen módně doplnit náš osobitý styl.Znamením toho, že jsme vybrali nábytek, či barevné doplňky správně, je to, když se v klidu v místnosti uvelebíme a budeme se cítit dobře – doma.

Trendy pro rok 2020 nám velmi ulehčí práci, protože zakomponovat do našeho interiéru, přírodní barvy, jednoduchý nábytek a retro vzhled je opravdu velmi jednoduché.

Při pořizování doplňků jako jsou plédy, přehozy a dekorační polštáře vsaďte na texturu. Bouclé je styl, který začal být módní na přehlídkových molech a nyní se nám stěhuje do interiéru. Měkké strukturované látky pomohou vytvořit hřejivý a příjemný domov.

Přirozené světlo

Trend návratu k přírodě nám přímo velí, abychom do našich příbytků pustili přirozené světlo. Při zařizování místnosti věnujte chvíli času sledováním toho, kam dopadá světlo, například při východu slunce a jak se místnost během dne, díky rozdílnému světlu mění. Nábytek i dekorace díky tomu v průběhu dne vypadají jinak, díky světlu můžete rozdělit prostor pro různé aktivity, jako je čtení nebo sledování televize, setkávání s přáteli a relaxace.

 

Tip: Na Asko eshop seženete kromě kvalitního nábytku, také dekorativní předměty v módních barvách, ale také spoustu nejrůznějších druhů osvětlení.

Barevné schéma

Při zařizování pokoje je dobré vybrat nanejvýše tři barvy. Základní, kontrastní a tu, která vám pomůže pokoj zvýraznit. Tlumená růžová, kojenecká modrá a zelená se v roce 2020 ukáží jako nejvíc trendy barvy, které se používají v místnosti jako akcent.

Nábytek

Nábytek v tmavě ebenové, ořechové a akcenty nábytku v šedé barvě budou vévodit interiérům v roce 2020. Při pořízení nového nábytku odneste vše z místnosti a použijte pouze dekorace, které vám pomohou vylepšit nový vzhled. Staré, nehodící se dekorace, vázičky, které neladí a jen zabírají místo a slouží jako lapače prachu, někomu darujte.

 

 

Tip: Pokud máte dostatek prostoru, místo rohového gauče začleňte do konceptu dvě pohovky, váš obývací pokoj bude působit více společensky a přátelsky. V roce 2020 nezapomeňte na strukturované doplňky vyrobené z kůže, semiše a sametu. Na Mobelix eshop seženete sedací soupravy, ze kterých si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Přemýšlíte také o dokonalém umístění nového nábytku. Sedací soupravy umístěte dostatečně blízko sebe, abyste definovali oblast určenou k setkávání se a ke komunikaci, ze sedací soupravy by jít dobře dosáhnout na konferenční stolek, zároveň by kolem ní mělo být dost prostoru, aby se dalo pohodlně projít a v klidu se posadit. Nezapomeňte, že se do módy vrací podnožky, ať již designové, či funkční taburety, které slouží jak k uložení věcí, tak jako nouzové místo na sezení pro velkou návštěvu.

Design interiéru dotáhnete k dokonalosti, pokud bude členitý, nejen horizontálně, ale i vertikálně, nebojte se barevných poliček, dekorací, měkoučkých předložek, přehozů a polštářků. Jen tak vytvoříte ze svého domu opravdový domov, do kterého se budete rádi vracet.


Notice: compact(): Undefined variable: limits in /var/www/clients/client0/web15/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853

Notice: compact(): Undefined variable: groupby in /var/www/clients/client0/web15/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *